Google Play Akademisi

Başarı öyküleriniz

Uruguay'daki bir oyun geliştiriciden Malezya'daki bir öğrenciye kadar dünya çapındaki pek çok kullanıcı hedeflerine ulaşmak için Google Play Akademisi'nden yararlanıyor.

Hindistan'dan hikayeler

Roshni Kumari

Öğrenci ve Kampüs Elçisi

Edindiğim bilgiler, daha bilinçli kararlar almama ve etkili mağaza girişi büyüme stratejilerini öğrenmeme yardımcı oldu. Sertifikanın kazandırdığı güvenilirlik, kariyerimde yeni kapılar açtı.

Kushal Trivedi

Kurucu, RedWall Technologies

Kurstaki ayrıntılar etkileyici. Teknoloji konusunda bilgili olmamama rağmen bu kursu çok faydalı buldum. Kursa katıldığım için çok memnunum. Bu kursu ASO alanında kariyer yapmak isteyen herkese kesinlikle öneririm.

Advaita Saha

Freelance Geliştirici

Sertifikayı aldığımdan beri müşterilerimin uygulama girişlerini optimize edebiliyor ve uygulamalarına öncesine kıyasla 20 kat daha fazla trafik getirebiliyorum. Ayrıca, müşterilerimin uygulama özelliklerini yerelleştirebiliyor ve farklı dillerde denemeler yapabiliyorum.

Kailash Sharma

Öğrenci, Android Geliştiricisi

Google Play Mağaza Girişi Sertifikası'nı almak, uygulama geliştirme çalışmalarımı ve kariyerimi önemli ölçüde etkiledi. Uygulamamın görünürlüğünü artırmama yardımcı oldu, daha fazla kullanıcı çekti ve genel performansı iyileştirdi.

Kevin Binu Varughese

Sosyal Medya Uzmanı

Sertifika programını tamamlayarak uygulamamızın Google Play Store'daki görünürlüğünü, etkileşimini ve genel performansını optimize etmemizi sağlayacak kapsamlı bilgilere ve pratik becerilere sahip oldum. Bu şekilde iş fırsatları pazarında rekabet avantajı elde ettim ve kariyer olanaklarım arttı. Bu da bana mobil uygulama ekosistemini etkileme imkanı sağladı.

Chetak Bhimani

Kıdemli Android Geliştiricisi

Sertifika, uygulamalardan para kazanma ve ödeme sistemleriyle ilgili politikaları anlamama, kullanıcı deneyimini iyileştirme hakkında bilgi edinmeme yardımcı oldu. Artık Google yönergelerini ve standartlarını daha iyi biliyorum. Böylece işimi hızlıca yapıp müşteri sorgularını yanıtlayabiliyorum.

Endonezya'dan hikayeler

Taufiq Anggara Lesmana

İş Geliştirme Sorumlu Müdürü

Sertifika almadan önce Google Play mağaza girişimiz iyi performans göstermiyordu. Sertifika programında öğrendiğimiz en iyi uygulamaları izleyerek mağaza girişimizi optimize ettik ve gelirimizi yaklaşık %10 artırmayı başardık.

Yogi Prasetiyo

Mobil Uygulama Geliştirici (Flutter)

Kariyer hedeflerime uygun işler için gerekli niteliklere sahip değildim. Google Play Mağaza Girişi Sertifikası sayesinde edindiğim bilgiler ve kazandığım becerilerle artık tatmin edici bir kariyer yolunda ilerleyebilirim.

Rifzki Adiyaksa

Freelance Geliştirici

Google Play'de uygulama yayınlama ile ilgili politikaları ve yasaları tam bilmiyordum. Google Play Akademisi'ndeki kursları tamamladıktan sonra uygulamamı nasıl optimize edeceğimi ve ilgili tüm politikalara uymasını nasıl sağlayacağımı daha iyi anladım.

Muhammad Farhan Majid

Ön Uç Mühendisi

Google Play Mağaza Girişi Sertifikası, Google Play politikalarıyla uyumlu bir mağaza girişi oluşturacak becerileri ve rahatlığı kazanmamı sağladı. Sertifika sayesinde farklı pazarlama stratejileriyle deneme yapmayı, bu denemelerin sonuçlarını analiz etmeyi ve kitlemi büyütmeyi de öğrendim.

Rizki Febriansyah

Baş Full-stack Geliştirici

Google Play Mağaza Girişi Sertifikası'nı almak, kariyerimi ve uygulamamın başarısını önemli ölçüde etkiledi. Akademi sayesinde kazandığım beceriler, uygulamamın mağaza girişini optimize etmeme yardımcı oldu. Sonuç olarak indirme sayısında, olumlu yorum sayısında ve kullanıcı etkileşiminde artış gördük.

Malezya'dan hikayeler

Lee Fong Chan

Öğrenci

Google Play Akademisi'nin bana verdiği en güzel hediye, ücretsiz ve açık eğitim kaynakları oldu. Tüm bunlar, kariyerimi ve hayatta kalma becerilerimi dönüştürdü.

Elie Danhash

Mobil Uygulama Lideri

Uygulamamın rakiplerinden farkını ortaya koyup görünürlüğünü ve indirme sayısını artırmak için yapmam gerekenleri öğrenmek amacıyla sertifika aldım. Sertifika alıp öğrendiklerimi uyguladıktan sonra kullanıcı deneyimimiz iyileşti, indirme sayımız arttı ve daha fazla olumlu yorum aldık.

Kuzey Makedonya'dan hikayeler

Onur Bayramoğlu

Kurucu, Codiux Technologies

Uygulamamı ilk yüklediğimde çok fazla indirilmemişti ve nerede sorun olduğunu bilmiyordum. Katıldığım Google Play Mağaza Girişi Sertifikası programı, mağaza girişini en iyi şekilde oluşturmama yardımcı oldu. Öğrendiklerimi uyarladıktan sonra inanılmaz sonuçlar aldım.

Güney Kore'den hikayeler

Jae Myung Shin

Kurucu, DelightRoom, Alarmy geliştiricileri

Görsel tasarımcılarımızdan biri, Play Akademisi'nden öğrendiği mağaza girişi A/B testlerini uyguladı. Dönüşüm oranımızın saat başı artması bizleri şaşırttı. Sonuç olarak, organik kullanıcı sayısını %90, dönüşümleri ise %26 oranında artırdık.

İspanya'dan hikayeler

Adrian Mojica

Marketing Creative, GameHouse

Mağaza girişi denemelerine dair en iyi uygulamaları öğrenmek, kullanıcılarımızla ilgili daha fazla bilgi edinmeme olanak sağladı. Uygun simgeyi kullanmak gibi basit bir şey bile oyunlarımızdan birinin edinme oranını yaklaşık %60 artırdı.

Birleşik Arap Emirlikleri'nden hikayeler

Hani Simo

Proje Yönetimi Müdürü, Al-Ain News

Google Play Mağaza Girişi Sertifikası bana eksiksiz ve tam entegre olan bir en iyi uygulamalar seti sağladı. Bu en iyi uygulamalar sayesinde modern uygulamaları verimli ve başarılı bir şekilde nasıl yayınlayacağımı öğrendim.

Birleşik Krallık'tan hikayeler

Giuseppe Milazzo

Kurucu, Contapp

Bir girişimci olarak, işletmemi kendi başıma geliştirme konusunda Google Play Akademisi kurslarından çok şey öğrendim. Öğrendiklerimi kullanmak, startup şirketimi daha önce bilmediğim yöntemlerle büyütebilmeme yardımcı oluyor. Onaylı bir sertifika aldığım için de gururluyum.

Amerika Birleşik Devletleri'nden hikayeler

Mohamed Kamara

Kurucu, InovCares

Google Play Akademisi, uygulamamızın hikayesini daha iyi anlatmamıza yardımcı oldu ve pazarlama ekibimizin ayrılmaz bir parçası haline geldi.

Hikayeyi izleyin

Sam Dolbel

SINC Time Clock uygulamasının geliştiricisi SINC BUSINESS'ın Kurucu Ortağı

Kurs, uygulamaya geçirilebilir bir yapı oluşturarak karmaşık bir görevin üstesinden gelmemize yardımcı oldu. Denemeler sayesinde dönüşümlerde şimdiden %20'lik bir artış gözlemledik.

Taylor Wimberly

Ürün Müdürü

Google Play Mağaza Girişi Sertifikası'nı aldıktan sonra uygulamamızın adı, simgesi ve açıklamasıyla ilgili nasıl denemeler yapabileceğimi öğrendim. İlk kez yükleyen kullanıcılarda organik edinme oranını neredeyse 10 kat artırmayı başardık.

Nate Beran

Grup Ürün Müdürü, 7-Eleven Uygulaması

Google Play Akademisi, ekibimizin Google Play Console'u anlaması ve uygulamamızın kalitesini artırıp ulaştığı kullanıcı kitlesini genişletmesi açısından mükemmel bir kaynak oldu.

Chris Cooney

Yardımcı Doçent, Washington State University

Google Play Akademisi kursları, öğrencilerimin Proje Temelli Öğrenim müfredatımda kullanabilecekleri ve hemen uygulamaya geçirebilecekleri alakalı içerikler sağladı.

Uruguay'dan hikayeleri

Laia Bee

Kurucu Ortak, Pincer Games, Fighters of Fate'in geliştiricileri

Birçok görev ve rolü üstlenme zorluğuyla karşı karşıyayız. Google Play Akademisi kursları kısa, öz ve basit. Öğrendiklerimizi, geliştirme sürecimize kolayca uygulayabiliyoruz.

Hikayeyi izleyin

Vietnam'dan hikayeler

Kimmie Vu

Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür, Rocket Game Studio

Google Play Akademisi kurslarına katılımı tüm stajyerler için zorunlu hale getirdik. Play Akademisi, mentorluk ilişkilerini %50 daha verimli hale getirirken genel olarak oyunları kullanıma sunma hızımızı %30 artırdı.

Hikayeyi izleyin

Nguyen Kiem Nghia

Android Geliştiricisi, VNPAY

Kurs, Google Play Mağaza Girişi politikalarına uymamıza yardımcı oldu. Ayrıca, uygulamamızın ticari performansıyla ilgili değerli bilgilere ulaşarak teknik ve iş konularında daha iyi kararlar alabiliyoruz.

Vuong Nguyen Thien

Mobil Uygulama Geliştirici

Sertifika programını tamamlamadan önce eğitmenimin yardımı olmadan uygulamamı nasıl yayınlayacağımı bilmiyordum. Sertifikamı aldığımdan bu yana uygulamamı güvenle yayınlayabiliyor ve müşterilerime uygulamalarını öne çıkarma konusunda tavsiye verebiliyorum.