Google Play Akademisi

Başarı öyküleriniz

Uruguay'daki bir oyun geliştiriciden Malezya'daki bir öğrenciye kadar dünya çapındaki pek çok kullanıcı hedeflerine ulaşmak için Google Play Akademisi'nden yararlanıyor.

Öne çıkan başarı öyküleri

Kimmie Vu, Rocket Game Studio'da Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür

Kimmie Vu

Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür, Rocket Game Studio

"Google Play Akademisi kurslarına katılımı tüm stajyerler için zorunlu hale getirdik. Play Akademisi, mentorluk ilişkilerini %50 daha verimli hale getirirken genel olarak oyunları kullanıma sunma hızımızı %30 artırdı."

Hikayeyi izleyin
Mohamed Kamara, InovCares Kurucusu

Mohamed Kamara

Kurucu, InovCares

"Google Play Akademisi, uygulamamızın hikayesini daha iyi anlatmamıza yardımcı oldu ve pazarlama ekibimizin ayrılmaz bir parçası haline geldi."

Hikayeyi izleyin
Laia Bee, Pincer Games Kurucu Ortağı

Laia Bee

Kurucu Ortak, Pincer Games, Fighters of Fate'in geliştiricileri

"Birçok görev ve rolü üstlenme zorluğuyla karşı karşıyayız. Google Play Akademisi kursları kısa, öz ve basit. Öğrendiklerimizi, geliştirme sürecimize kolayca uygulayabiliyoruz."

Hikayeyi izleyin

Başarı öykülerimiz

Tüm konular

Özel mağaza girişleri

Uygulama politikası

Mağaza girişi denemeleri

Mağaza performansı

Mobil pazarlama

Tüm konular

Naufal Falaah Nduru, Geliştirici Personel K-12

Naufal Falaah Nduru

Geliştirici Personel K-12, Al Mujahidin Integrated Islamic Junior High School Hafidz Quran

Geliştiriciler ve eğitmenlerle olan tartışmalarımız ve etkileşimlerimiz sayesinde sosyal ağımı genişlettim. Ayrıca, bu kişilerle fikir alışverişinde bulunduk, sorunları birlikte çözdük ve gelecekte işbirliği yapabileceğimiz fırsatları belirledik. Bu da daha iyi kariyer fırsatları arayışımda bana yardımcı oldu.

Panji Satria Taqwa Putra Purnama, Yazılım Mimarı

Panji Satria Taqwa Putra Purnama

Yazılım Mimarı

Android uygulaması profesyonelleriyle sosyal ağ oluşturma, değerli tartışmalara ve Soru-Cevap oturumlarına katılma fırsatım oldu. Play Mağaza Girişi Sertifikası'nı elde etmem, profilimi zenginleştirdi ve geliştirici olarak güvenirliğimi artırdı. Artık gelecekteki projeler için daha donanımlıyım ve motivasyonum yüksek.

Mushafa Fadzan Andira, Mobil Uygulama Geliştirici

Mushafa Fadzan Andira

Mobile Uygulama Geliştirici

Program kendi uygulamamı geliştirmem konusunda ilham oldu. Çalışma Grubu aracılığıyla uygulama girişlerini optimize ederek etkili bir şekilde kullanıcıların ilgisini çekmeyi ve etkileşimde bulunmalarını sağlamayı öğrendim. Açıklamalar, grafik öğeler ve yerelleştirme gibi ayrıntılar, uygulamanın Play Store'daki başarısını önemli ölçüde etkileyebilir.

Kiki Kurniadi, Dijital Pazarlamacı ve Girişimci

Kiki Kurniadi

Dijital Pazarlamacı ve Girişimci

Bu program, gelecek vadeden uygulama geliştiriciler için ideal. Uygulama geliştirme stratejileri, para kazanma teknikleri ve kullanıcı edinme stratejileri hakkında kapsamlı eğitim oturumları ve materyaller sunuyor.

Dauw Bastha Fiastat Lugata, Öğrenci

Dauw Bastha Fiastat Lugata

Öğrenci

Google Play Akademisi Çalışma Grubu sırasında tartışmalar, forumlar ve Soru-Cevap oturumlarında profesyoneller ve geliştiricilerle bağlantı kurdum. Play Mağaza Girişi Sertifikası'nı elde etmem, uygulama geliştirici olarak profilimi zenginleştirdi.

Kimmie Vu, Rocket Game Studio'da Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür

Kimmie Vu

Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür, Rocket Game Studio

Sertifikalı

Google Play Akademisi kurslarına katılımı tüm stajyerler için zorunlu hale getirdik. Play Akademisi, mentorluk ilişkilerini %50 daha verimli hale getirirken genel olarak oyunları kullanıma sunma hızımızı %30 artırdı.

Hikayeyi izleyin
Mohamed Kamara, InovCares Kurucusu

Mohamed Kamara

Kurucu, InovCares

Sertifikalı

Google Play Akademisi, uygulamamızın hikayesini daha iyi anlatmamıza yardımcı oldu ve pazarlama ekibimizin ayrılmaz bir parçası haline geldi.

Hikayeyi izleyin
Laia Bee, Pincer Games Kurucu Ortağı

Laia Bee

Kurucu Ortak, Pincer Games, Fighters of Fate'in geliştiricileri

Birçok görev ve rolü üstlenme zorluğuyla karşı karşıyayız. Google Play Akademisi kursları kısa, öz ve basit. Öğrendiklerimizi, geliştirme sürecimize kolayca uygulayabiliyoruz.

Hikayeyi izleyin
Jae Myung Shin Kurucu, DelightRoom, Alarmy'nin geliştiricileri

Jae Myung Shin

Kurucu, DelightRoom, Alarmy geliştiricileri

Görsel tasarımcılarımızdan biri, Play Akademisi'nden öğrendiği mağaza girişi A/B testlerini uyguladı. Dönüşüm oranımızın saat başı artması bizleri şaşırttı. Sonuç olarak, organik kullanıcı sayısını %90, dönüşümleri ise %26 oranında artırdık.

Lee Fong Chan, Öğrenci

Lee Fong Chan

Öğrenci

Google Play Akademisi'nin bana verdiği en güzel hediye, ücretsiz ve açık eğitim kaynakları oldu. Tüm bunlar, kariyerimi ve hayatta kalma becerilerimi dönüştürdü.

Sam Dolbel, SINC BUSINESS Kurucu Ortağı

Sam Dolbel

SINC Time Clock uygulamasının geliştiricisi SINC BUSINESS'ın Kurucu Ortağı

Sertifikalı

Kurs, uygulamaya geçirilebilir bir yapı oluşturarak karmaşık bir görevin üstesinden gelmemize yardımcı oldu. Denemeler sayesinde dönüşümlerde şimdiden %20'lik bir artış gözlemledik.

Taylor Wimberly, Ürün Müdürü

Taylor Wimberly

Ürün Müdürü

Sertifikalı

Google Play Mağaza Girişi Sertifikası'nı aldıktan sonra uygulamamızın adı, simgesi ve açıklamasıyla ilgili nasıl denemeler yapabileceğimi öğrendim. İlk kez yükleyen kullanıcılarda organik edinme oranını neredeyse 10 kat artırmayı başardık.

Nate Beran, Grup Ürün Müdürü, 7-Eleven Uygulaması

Nate Beran

Grup Ürün Müdürü, 7-Eleven Uygulaması

Google Play Akademisi, ekibimizin Google Play Console'u anlaması ve uygulamamızın kalitesini artırıp ulaştığı kullanıcı kitlesini genişletmesi açısından mükemmel bir kaynak oldu.

Chris Cooney, Washington State University'de Yardımcı Doçent

Chris Cooney

Yardımcı Doçent, Washington State University

Google Play Akademisi kursları, öğrencilerimin Proje Temelli Öğrenim müfredatımda kullanabilecekleri ve hemen uygulamaya geçirebilecekleri alakalı içerikler sağladı.

Kushal Trivedi, RedWall Technologies'in Kurucusu

Kushal Trivedi

Kurucu, RedWall Technologies

Sertifikalı

Kurstaki ayrıntılar etkileyici. Teknoloji konusunda bilgili olmamama rağmen bu kursu çok faydalı buldum. Kursa katıldığım için çok memnunum. Bu kursu ASO alanında kariyer yapmak isteyen herkese kesinlikle öneririm.

Giuseppe Milazzo, Contapp'in Kurucusu

Giuseppe Milazzo

Kurucu, Contapp

Sertifikalı

Bir girişimci olarak, işletmemi kendi başıma geliştirme konusunda Google Play Akademisi kurslarından çok şey öğrendim. Öğrendiklerimi kullanmak, startup şirketimi daha önce bilmediğim yöntemlerle büyütebilmeme yardımcı oluyor. Onaylı bir sertifika aldığım için de gururluyum.

Advaita Saha, Freelance Geliştirici

Advaita Saha

Freelance Geliştirici

Sertifikalı

Sertifikayı aldığımdan beri müşterilerimin uygulama girişlerini optimize edebiliyor ve uygulamalarına öncesine kıyasla 20 kat daha fazla trafik getirebiliyorum. Ayrıca, müşterilerimin uygulama özelliklerini yerelleştirebiliyor ve farklı dillerde denemeler yapabiliyorum.

Nguyen Kiem Nghia, VNPAY'de Android Geliştiricisi

Nguyen Kiem Nghia

Android Geliştiricisi, VNPAY

Sertifikalı

Kurs, Google Play Mağaza Girişi politikalarına uymamıza yardımcı oldu. Ayrıca, uygulamamızın ticari performansıyla ilgili değerli bilgilere ulaşarak teknik ve iş konularında daha iyi kararlar alabiliyoruz.

Onur Bayramoğlu, Codiux Technologies'in Kurucusu

Onur Bayramoğlu

Kurucu, Codiux Technologies

Sertifikalı

Uygulamamı ilk yüklediğimde çok fazla indirilmemişti ve nerede sorun olduğunu bilmiyordum. Katıldığım Google Play Mağaza Girişi Sertifikası programı, mağaza girişini en iyi şekilde oluşturmama yardımcı oldu. Öğrendiklerimi uyarladıktan sonra inanılmaz sonuçlar aldım.

Adrian Mojica, Marketing Creative, GameHouse

Adrian Mojica

Marketing Creative, GameHouse

Sertifikalı

Mağaza girişi denemelerine dair en iyi uygulamaları öğrenmek, kullanıcılarımızla ilgili daha fazla bilgi edinmeme olanak sağladı. Uygun simgeyi kullanmak gibi basit bir şey bile oyunlarımızdan birinin edinme oranını yaklaşık %60 artırdı.

Hani Simo, Al-Ain News Proje Yönetimi Müdürü

Hani Simo

Proje Yönetimi Müdürü, Al-Ain News

Sertifikalı

Google Play Mağaza Girişi Sertifikası bana eksiksiz ve tam entegre olan bir en iyi uygulamalar seti sağladı. Bu en iyi uygulamalar sayesinde modern uygulamaları verimli ve başarılı bir şekilde nasıl yayınlayacağımı öğrendim.

Kailash Sharma, Öğrenci, Android Geliştiricisi, Hindistan

Kailash Sharma

Öğrenci, Android Geliştiricisi

Sertifikalı

Google Play Mağaza Girişi Sertifikası'nı almak, uygulama geliştirme çalışmalarımı ve kariyerimi önemli ölçüde etkiledi. Uygulamamın görünürlüğünü artırmama yardımcı oldu, daha fazla kullanıcı çekti ve genel performansı iyileştirdi.

Kevin Binu Varughese, Sosyal Medya Uzmanı

Kevin Binu Varughese

Sosyal Medya Uzmanı, Dynamic Next

Sertifika programını tamamlayarak uygulamamızın Google Play Store'daki görünürlüğünü, etkileşimini ve genel performansını optimize etmemizi sağlayacak kapsamlı bilgilere ve pratik becerilere sahip oldum. Bu şekilde iş fırsatları pazarında rekabet avantajı elde ettim ve kariyer olanaklarım arttı. Bu da bana mobil uygulama ekosistemini etkileme imkanı sağladı.

Chetak Bhimani, Kıdemli Android Geliştiricisi

Chetak Bhimani

Kıdemli Android Geliştiricisi, Mobiquity Softech Pvt Ltd

Sertifika, uygulamalardan para kazanma ve ödeme sistemleriyle ilgili politikaları anlamama, kullanıcı deneyimini iyileştirme hakkında bilgi edinmeme yardımcı oldu. Artık Google yönergelerini ve standartlarını daha iyi biliyorum. Böylece işimi hızlıca yapıp müşteri sorgularını yanıtlayabiliyorum.

Vuong Nguyen Thien, Mobil Uygulama Geliştirici

Vuong Nguyen Thien

Mobil Uygulama Geliştirici, Mirabo JSC

Sertifika programını tamamlamadan önce eğitmenimin yardımı olmadan uygulamamı nasıl yayınlayacağımı bilmiyordum. Sertifikamı aldığımdan bu yana uygulamamı güvenle yayınlayabiliyor ve müşterilerime uygulamalarını öne çıkarma konusunda tavsiye verebiliyorum.

Elie Danhash, Mobil Uygulama Lideri

Elie Danhash

Mobil Uygulama Lideri, iCar Asia

Uygulamamın rakiplerinden farkını ortaya koyup görünürlüğünü ve indirme sayısını artırmak için yapmam gerekenleri öğrenmek amacıyla sertifika aldım. Sertifika alıp öğrendiklerimi uyguladıktan sonra kullanıcı deneyimimiz iyileşti, indirme sayımız arttı ve daha fazla olumlu yorum aldık.

Taufiq Anggara Lesmana, İş Geliştirme Sorumlu Müdürü

Taufiq Anggara Lesmana

İş Geliştirme Sorumlu Müdürü, Learn Quran

Sertifika almadan önce Google Play mağaza girişimiz iyi performans göstermiyordu. Sertifika programında öğrendiğimiz en iyi uygulamaları izleyerek mağaza girişimizi optimize ettik ve gelirimizi yaklaşık %10 artırmayı başardık.

Yogi Prasetiyo, Mobil Uygulama Geliştirici (Flutter)

Yogi Prasetiyo

Mobil Uygulama Geliştirici (Flutter), Surya Buana Sentosa, Logistics Company

Kariyer hedeflerime uygun işler için gerekli niteliklere sahip değildim. Google Play Mağaza Girişi Sertifikası sayesinde edindiğim bilgiler ve kazandığım becerilerle artık tatmin edici bir kariyer yolunda ilerleyebilirim.

Rifzki Adiyaksa, Freelance Geliştirici

Rifzki Adiyaksa

Freelance Geliştirici

Google Play'de uygulama yayınlama ile ilgili politikaları ve yasaları tam bilmiyordum. Google Play Akademisi'ndeki kursları tamamladıktan sonra uygulamamı nasıl optimize edeceğimi ve ilgili tüm politikalara uymasını nasıl sağlayacağımı daha iyi anladım.

Muhammad Farhan Majid, Ön Uç Mühendisi

Muhammad Farhan Majid

Ön Uç Mühendisi, Elevarm

Google Play Mağaza Girişi Sertifikası, Google Play politikalarıyla uyumlu bir mağaza girişi oluşturacak becerileri ve rahatlığı kazanmamı sağladı. Sertifika sayesinde farklı pazarlama stratejileriyle deneme yapmayı, bu denemelerin sonuçlarını analiz etmeyi ve kitlemi büyütmeyi de öğrendim.

Rizki Febriansyah, Baş Full-stack Geliştirici

Rizki Febriansyah

Baş Full-stack Geliştirici, RadKai Studio

Google Play Mağaza Girişi Sertifikası'nı almak, kariyerimi ve uygulamamın başarısını önemli ölçüde etkiledi. Akademi sayesinde kazandığım beceriler, uygulamamın mağaza girişini optimize etmeme yardımcı oldu. Sonuç olarak indirme sayısında, olumlu yorum sayısında ve kullanıcı etkileşiminde artış gördük.

Roshni Kumari, Öğrenci ve Kampüs Elçisi

Roshni Kumari

Öğrenci ve Kampüs Elçisi, Coding Ninjas - India

Sertifikalı

Edindiğim bilgiler, daha bilinçli kararlar almama ve etkili mağaza girişi büyüme stratejilerini öğrenmeme yardımcı oldu. Sertifikanın kazandırdığı güvenilirlik, kariyerimde yeni kapılar açtı.

Seçilen rol ve konuyla ilgili başarı öyküsü yok. Lütfen seçimlerinizi değiştirin.

Özel mağaza girişleri

Onur Bayramoğlu, Codiux Technologies'in Kurucusu

Onur Bayramoğlu

Kurucu, Codiux Technologies

Sertifikalı

Uygulamamı ilk yüklediğimde çok fazla indirilmemişti ve nerede sorun olduğunu bilmiyordum. Katıldığım Google Play Mağaza Girişi Sertifikası programı, mağaza girişini en iyi şekilde oluşturmama yardımcı oldu. Öğrendiklerimi uyarladıktan sonra inanılmaz sonuçlar aldım.

Elie Danhash, Mobil Uygulama Lideri

Elie Danhash

Mobil Uygulama Lideri, iCar Asia

Uygulamamın rakiplerinden farkını ortaya koyup görünürlüğünü ve indirme sayısını artırmak için yapmam gerekenleri öğrenmek amacıyla sertifika aldım. Sertifika alıp öğrendiklerimi uyguladıktan sonra kullanıcı deneyimimiz iyileşti, indirme sayımız arttı ve daha fazla olumlu yorum aldık.

Roshni Kumari, Öğrenci ve Kampüs Elçisi

Roshni Kumari

Öğrenci ve Kampüs Elçisi, Coding Ninjas - India

Sertifikalı

Edindiğim bilgiler, daha bilinçli kararlar almama ve etkili mağaza girişi büyüme stratejilerini öğrenmeme yardımcı oldu. Sertifikanın kazandırdığı güvenilirlik, kariyerimde yeni kapılar açtı.

Seçilen rol ve konuyla ilgili başarı öyküsü yok. Lütfen seçimlerinizi değiştirin.

Uygulama politikası

Nguyen Kiem Nghia, VNPAY'de Android Geliştiricisi

Nguyen Kiem Nghia

Android Geliştiricisi, VNPAY

Sertifikalı

Kurs, Google Play Mağaza Girişi politikalarına uymamıza yardımcı oldu. Ayrıca, uygulamamızın ticari performansıyla ilgili değerli bilgilere ulaşarak teknik ve iş konularında daha iyi kararlar alabiliyoruz.

Chetak Bhimani, Kıdemli Android Geliştiricisi

Chetak Bhimani

Kıdemli Android Geliştiricisi, Mobiquity Softech Pvt Ltd

Sertifika, uygulamalardan para kazanma ve ödeme sistemleriyle ilgili politikaları anlamama, kullanıcı deneyimini iyileştirme hakkında bilgi edinmeme yardımcı oldu. Artık Google yönergelerini ve standartlarını daha iyi biliyorum. Böylece işimi hızlıca yapıp müşteri sorgularını yanıtlayabiliyorum.

Rifzki Adiyaksa, Freelance Geliştirici

Rifzki Adiyaksa

Freelance Geliştirici

Google Play'de uygulama yayınlama ile ilgili politikaları ve yasaları tam bilmiyordum. Google Play Akademisi'ndeki kursları tamamladıktan sonra uygulamamı nasıl optimize edeceğimi ve ilgili tüm politikalara uymasını nasıl sağlayacağımı daha iyi anladım.

Muhammad Farhan Majid, Ön Uç Mühendisi

Muhammad Farhan Majid

Ön Uç Mühendisi, Elevarm

Google Play Mağaza Girişi Sertifikası, Google Play politikalarıyla uyumlu bir mağaza girişi oluşturacak becerileri ve rahatlığı kazanmamı sağladı. Sertifika sayesinde farklı pazarlama stratejileriyle deneme yapmayı, bu denemelerin sonuçlarını analiz etmeyi ve kitlemi büyütmeyi de öğrendim.

Seçilen rol ve konuyla ilgili başarı öyküsü yok. Lütfen seçimlerinizi değiştirin.

Mağaza girişi denemeleri

Kiki Kurniadi, Dijital Pazarlamacı ve Girişimci

Kiki Kurniadi

Dijital Pazarlamacı ve Girişimci

Bu program, gelecek vadeden uygulama geliştiriciler için ideal. Uygulama geliştirme stratejileri, para kazanma teknikleri ve kullanıcı edinme stratejileri hakkında kapsamlı eğitim oturumları ve materyaller sunuyor.

Jae Myung Shin Kurucu, DelightRoom, Alarmy'nin geliştiricileri

Jae Myung Shin

Kurucu, DelightRoom, Alarmy geliştiricileri

Görsel tasarımcılarımızdan biri, Play Akademisi'nden öğrendiği mağaza girişi A/B testlerini uyguladı. Dönüşüm oranımızın saat başı artması bizleri şaşırttı. Sonuç olarak, organik kullanıcı sayısını %90, dönüşümleri ise %26 oranında artırdık.

Sam Dolbel, SINC BUSINESS Kurucu Ortağı

Sam Dolbel

SINC Time Clock uygulamasının geliştiricisi SINC BUSINESS'ın Kurucu Ortağı

Sertifikalı

Kurs, uygulamaya geçirilebilir bir yapı oluşturarak karmaşık bir görevin üstesinden gelmemize yardımcı oldu. Denemeler sayesinde dönüşümlerde şimdiden %20'lik bir artış gözlemledik.

Advaita Saha, Freelance Geliştirici

Advaita Saha

Freelance Geliştirici

Sertifikalı

Sertifikayı aldığımdan beri müşterilerimin uygulama girişlerini optimize edebiliyor ve uygulamalarına öncesine kıyasla 20 kat daha fazla trafik getirebiliyorum. Ayrıca, müşterilerimin uygulama özelliklerini yerelleştirebiliyor ve farklı dillerde denemeler yapabiliyorum.

Adrian Mojica, Marketing Creative, GameHouse

Adrian Mojica

Marketing Creative, GameHouse

Sertifikalı

Mağaza girişi denemelerine dair en iyi uygulamaları öğrenmek, kullanıcılarımızla ilgili daha fazla bilgi edinmeme olanak sağladı. Uygun simgeyi kullanmak gibi basit bir şey bile oyunlarımızdan birinin edinme oranını yaklaşık %60 artırdı.

Taufiq Anggara Lesmana, İş Geliştirme Sorumlu Müdürü

Taufiq Anggara Lesmana

İş Geliştirme Sorumlu Müdürü, Learn Quran

Sertifika almadan önce Google Play mağaza girişimiz iyi performans göstermiyordu. Sertifika programında öğrendiğimiz en iyi uygulamaları izleyerek mağaza girişimizi optimize ettik ve gelirimizi yaklaşık %10 artırmayı başardık.

Seçilen rol ve konuyla ilgili başarı öyküsü yok. Lütfen seçimlerinizi değiştirin.

Mağaza performansı

Mushafa Fadzan Andira, Mobil Uygulama Geliştirici

Mushafa Fadzan Andira

Mobile Uygulama Geliştirici

Program kendi uygulamamı geliştirmem konusunda ilham oldu. Çalışma Grubu aracılığıyla uygulama girişlerini optimize ederek etkili bir şekilde kullanıcıların ilgisini çekmeyi ve etkileşimde bulunmalarını sağlamayı öğrendim. Açıklamalar, grafik öğeler ve yerelleştirme gibi ayrıntılar, uygulamanın Play Store'daki başarısını önemli ölçüde etkileyebilir.

Taylor Wimberly, Ürün Müdürü

Taylor Wimberly

Ürün Müdürü

Sertifikalı

Google Play Mağaza Girişi Sertifikası'nı aldıktan sonra uygulamamızın adı, simgesi ve açıklamasıyla ilgili nasıl denemeler yapabileceğimi öğrendim. İlk kez yükleyen kullanıcılarda organik edinme oranını neredeyse 10 kat artırmayı başardık.

Advaita Saha, Freelance Geliştirici

Advaita Saha

Freelance Geliştirici

Sertifikalı

Sertifikayı aldığımdan beri müşterilerimin uygulama girişlerini optimize edebiliyor ve uygulamalarına öncesine kıyasla 20 kat daha fazla trafik getirebiliyorum. Ayrıca, müşterilerimin uygulama özelliklerini yerelleştirebiliyor ve farklı dillerde denemeler yapabiliyorum.

Kailash Sharma, Öğrenci, Android Geliştiricisi, Hindistan

Kailash Sharma

Öğrenci, Android Geliştiricisi

Sertifikalı

Google Play Mağaza Girişi Sertifikası'nı almak, uygulama geliştirme çalışmalarımı ve kariyerimi önemli ölçüde etkiledi. Uygulamamın görünürlüğünü artırmama yardımcı oldu, daha fazla kullanıcı çekti ve genel performansı iyileştirdi.

Kevin Binu Varughese, Sosyal Medya Uzmanı

Kevin Binu Varughese

Sosyal Medya Uzmanı, Dynamic Next

Sertifika programını tamamlayarak uygulamamızın Google Play Store'daki görünürlüğünü, etkileşimini ve genel performansını optimize etmemizi sağlayacak kapsamlı bilgilere ve pratik becerilere sahip oldum. Bu şekilde iş fırsatları pazarında rekabet avantajı elde ettim ve kariyer olanaklarım arttı. Bu da bana mobil uygulama ekosistemini etkileme imkanı sağladı.

Taufiq Anggara Lesmana, İş Geliştirme Sorumlu Müdürü

Taufiq Anggara Lesmana

İş Geliştirme Sorumlu Müdürü, Learn Quran

Sertifika almadan önce Google Play mağaza girişimiz iyi performans göstermiyordu. Sertifika programında öğrendiğimiz en iyi uygulamaları izleyerek mağaza girişimizi optimize ettik ve gelirimizi yaklaşık %10 artırmayı başardık.

Roshni Kumari, Öğrenci ve Kampüs Elçisi

Roshni Kumari

Öğrenci ve Kampüs Elçisi, Coding Ninjas - India

Sertifikalı

Edindiğim bilgiler, daha bilinçli kararlar almama ve etkili mağaza girişi büyüme stratejilerini öğrenmeme yardımcı oldu. Sertifikanın kazandırdığı güvenilirlik, kariyerimde yeni kapılar açtı.

Seçilen rol ve konuyla ilgili başarı öyküsü yok. Lütfen seçimlerinizi değiştirin.

Mobil pazarlama

Mohamed Kamara, InovCares Kurucusu

Mohamed Kamara

Kurucu, InovCares

Sertifikalı

Google Play Akademisi, uygulamamızın hikayesini daha iyi anlatmamıza yardımcı oldu ve pazarlama ekibimizin ayrılmaz bir parçası haline geldi.

Hikayeyi izleyin
Taylor Wimberly, Ürün Müdürü

Taylor Wimberly

Ürün Müdürü

Sertifikalı

Google Play Mağaza Girişi Sertifikası'nı aldıktan sonra uygulamamızın adı, simgesi ve açıklamasıyla ilgili nasıl denemeler yapabileceğimi öğrendim. İlk kez yükleyen kullanıcılarda organik edinme oranını neredeyse 10 kat artırmayı başardık.

Nate Beran, Grup Ürün Müdürü, 7-Eleven Uygulaması

Nate Beran

Grup Ürün Müdürü, 7-Eleven Uygulaması

Google Play Akademisi, ekibimizin Google Play Console'u anlaması ve uygulamamızın kalitesini artırıp ulaştığı kullanıcı kitlesini genişletmesi açısından mükemmel bir kaynak oldu.

Adrian Mojica, Marketing Creative, GameHouse

Adrian Mojica

Marketing Creative, GameHouse

Sertifikalı

Mağaza girişi denemelerine dair en iyi uygulamaları öğrenmek, kullanıcılarımızla ilgili daha fazla bilgi edinmeme olanak sağladı. Uygun simgeyi kullanmak gibi basit bir şey bile oyunlarımızdan birinin edinme oranını yaklaşık %60 artırdı.

Vuong Nguyen Thien, Mobil Uygulama Geliştirici

Vuong Nguyen Thien

Mobil Uygulama Geliştirici, Mirabo JSC

Sertifika programını tamamlamadan önce eğitmenimin yardımı olmadan uygulamamı nasıl yayınlayacağımı bilmiyordum. Sertifikamı aldığımdan bu yana uygulamamı güvenle yayınlayabiliyor ve müşterilerime uygulamalarını öne çıkarma konusunda tavsiye verebiliyorum.

Seçilen rol ve konuyla ilgili başarı öyküsü yok. Lütfen seçimlerinizi değiştirin.